Eva Kalembová

Narodila jsem se v roce 1964 na Kladně. Jsem maminkou dvou dětí a babičkou čtyř vnoučat. Většinu svého profesního života jsem strávila pedagogickou prací s malými dětmi v mateřské škole nebo na prvním stupni základní školy. V současnosti učím v Praze na Montessori škole děti 1. až 3. třídy základní školy v tzv. trojročí. Přes 5 let se věnuji masážím a relaxačním technikám a v tomto oboru se neustále snažím edukovat a zdokonalovat. Připravuji se například na tzv. světelnou terapii s květovými a delfíními esencemi.

"Kdo vnímá každý svůj den, objeví kouzelný okamžik".

Žijeme ve světě doteků, který se odehrává na konečcích prstů. Můžeme prostřednictvím doteků sdělovat obrovské množství informací, ale často to neděláme. Zajímá mne, proč tomu tak je?

V doteku je obrovská síla a my ji máme ve svých rukou. Záleží jen na nás, jak ji využijeme. Fyzický kontakt může mnoho vybudovat, ale také hodně zbořit. Jde o to pochopit psychologický význam, který nás propojuje s vnímáním těla a možnými zdravotními problémy. Pojďme se snažit o opravdové DOTEKY s kombinací péče a respektu. Pokud chceme být opravdu šťastní, zdraví a úspěšní, tak bychom se měli zbavit negativních emocí, generačně zastaralých myšlenkových vzorců a začít myslet pozitivně. Ale jak na to?
Síla vůle nám k tomu nestačí. Pojďme přepisovat zastralé a bolestivé mentální šablony tvořené strachem a úzkostmi. Může se jednat o obrazy nebo skryté buněčné vzpomínky, prožitky během porodu, v prenatálu, anebo to může být i generační záležitost. Toto vše proudí přes buňky našeho těla a v podstatě ovládá naše cítění a jednání. Ovlivňuje to naše vztahy a fyzické zdraví. Moje terapie nabízí cestu, jak se těchto negativních vjemů zbavit, nebo je redukovat.

Vaše Eva

www.lecivasila.cz - Všechna práva vyhrazena 
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!